HAKKIMIZDA

Alıcı ve Satıcıların Buluştuğu E Butik

Müşterileri ve tedarikçileri bir araya getiren bir platform olan Butikçiler, geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap ediyor. Alıcı ve satıcıların çıkarlarını gözeten güvenilir ve keyifli bir e butik mağazası olarak fark yaratıyor.
2017 yılında kurulan ve kurulduğu günden bu yana her geçen gün büyüyen Butikçiler, ürünlerini müşterilerine ulaştırmak isteyen markaların ve aradığı kalite ve şıklığı en kısa sürede bulmak isteyen müşterilerin tercihi olarak adını duyuruyor.

Birçok Butik Tek Noktada

Tıkla Kapına Kadar Gelsin

Alıcı ve Satıcıların Buluştuğu E Butik

Müşterileri ve tedarikçileri bir araya getiren bir platform olan Butikçiler, geniş ürün yelpazesi ile her zevke hitap ediyor.Alıcı ve satıcıların çıkarlarını gözeten güvenilir ve keyifli bir e butik mağazası olarak fark yaratıyor.

Keyifli Online Alışverişin Adresi Butikçiler

Alıcı ve satıcıları aynı çatı altında toplayan Butikçiler, güvenli online ticaretin yeni adresi olarak tercih ediliyor. En çok satanlar, en yeniler ve en ekonomikler kategorileri ile kararsız müşterilerin hızlı karar vermesini sağlıyor.

Satıcıların Tercihi Butikçiler

Butik sahibi olanların hedef müşteri kitlesine hızlı ve kolay bir şekilde ulaştığı Butikçiler, satıcıları mevcut masraflardan kurtararak çok daha fazla kazanmasını sağlıyor.

Zengin Ürün Yelpazesi İle Butikçiler

Giyimde her kategoride ürünün yer aldığı butikçiler, kışlık dış giyimden pardesü ve trençkota, yağmurluk, abiye, deniz giyimi ve bluzdan elbise ve eşofmana kadar zengin ürün yelpazesi ile kaliteli ve güvenilir bir hizmet sunuyor.

En Moda Giysiler Bu Adreste

Giysileriniz Sizi Bekliyor

İstediğiniz Her Şey Bir Arada

Her kıyafete göz alıcı bir dokunuş katan parçalarla online alışveriş deneyimi sunan sitemizin birçok avantajı vardır.

Bu Butiklerde Yok yok

Aradığınız tüm ürünleri uygun fiyatlarla kampanyalardan yararlanmak sizin elinizde.

Burada Herkes için Bir Model Var

Tasarım ekibimiz çok yönlülüğün çok önemli olduğunu biliyor; birden fazla şekilde giyilebilen ürünler sunuyor.

Birçok Butik Tek Noktada

Birçok farklı butiğin tek bir noktada birleşmesiyle sizlere seçme özgürlüğü sunan sitemiz, online bir Pazar yeri işlevi görür.